Sides
-
Garlic Potatoes
- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Falafels (6pc)
- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Pita (6pc)
- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $4.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Pita (1 pc)
- Regular price
- $0.95
- Regular price
-
- Sale price
- $0.95
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $0.95
- Regular price
-
- Sale price
- $0.95
- Unit price
- per
Sold Out -
Rice (Lg)
- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.99
- Regular price
-
- Sale price
- $5.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Labneh Jar
- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.99
- Regular price
-
- Sale price
- $9.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Rice (Sm)
- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.99
- Regular price
-
- Sale price
- $3.99
- Unit price
- per
Sold Out